Medarbejdere​

​Vi er klar hvis du har brug for hjælp

​Butik

​Ole Topp

Butik

E-mail: ole@brendes.dk

Tlf: 24 88 94 91

Mogens Kofod

​Butik

E-mail: mogens@brendes.dk

Tlf: 24 88 94 97

Claus Ruberg

​Butik

E-mail: claus@brendes.dk

Tlf: 24 88 95 01

Frederik Wodstrup

​Butik

Email: frederik@brendes.dk

Tlf: 24 88 94 98

​Lasse Mogensen

​Butik

E-mail: lasse@brendes.dk

Tlf: 24 88 95 04

Lise-Lotte Hansen

​Arbejdstøj

E-mail: lotte@brendes.dk

Tlf: 24 88 95 03

Torben Hansen

​Lager

E-mail: torben@brendes.dk

Tlf: 24 88 94 99

​Låse afd.

​Per Jeppsen

​Låse afd.

E-mail: per@brendes.dk

Tlf: 56 95 15 66

Henrik Thomsen

​Låse afd.

E-mail: henrik@brendes.dk

Tlf: 56 95 15 66

Thomas Hansen

​Låse afd.

E-mail: thomash@brendes.dk

Tlf: 56 95 15 66

​Flemming Petersen

​Låse afd.

E-mail: flemming@brendes.dk

Tlf: 56 95 15 66

​Kontor

​Lars Brendes Mikkelsen

​Indehaver

E-mail: lars@brendes.dk

Tlf: 56 95 15 66

​Karina Nyboe

​Stamdata

E-mail: karina@brendes.dk

Tlf: 56 95 15 66

​Helle Brendes Olsen

​Adm./kontor

E-mail: helle@brendes.dk

Tlf: 56 95 15 66

Christine Holm Olsen

​Trykkeri

Tlf: 56 95 15 66​

Har du en opgave
​vi skal kigge nærmere på?

Find vores kontaktoplysninger herunder.

Brendes ApS

Åkirkebyvej 59

3700 Rønne

Klik her for rutevejledning

Kontakt os

Telefon: 56 95 15 66

E-mail: info@brendes.dk

CVR: 15004746

Telefontider

Mandag - fredag: 08.00 - 16.00

Lørdag og søndag: lukket

Mails besvares alle dage.